Kurumsal

Bütün kampüslerimiz, İstanbul'un yoğun trafiğinden ve gürültüsünden uzak, temiz, ferah bir ortamda ve yemyeşil bir çevre düzenlemesiyle yapılandırılmıştır.

Eğitim ve öğretim 20-24 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Kampüslerdeki binalar radye temel - tünel kalıp sistemiyle, depreme karşı dayanıklı olarak inşaa edildi. Okullarımızda uzman doktor ve hemşireler gözetiminde tam donanımlı revirlerde öğrencilerin sağlığı ve gelişim süreçleri yakından izlemektedir.

fotoğraf açıklaması

Okul öncesi sınıflarımıza 36-66 ay arası dolduran çocukların kaydı yapılır. Bu sınıflarda yaş gruplarına özel programlar uygulanmakta, el becerileri geliştirilmekte, yorumlama, düşünme ve konuşma etkinliklerine yer verilmekte, bireysel ve toplu etkinlikler düzenlenmektedir.

Rehberlik ve Danışma Servisi; tecrübeli psikolog ve rehber öğretmenlerle, öğrencilere karşılaştıkları problemlerin üstesinden gelmeleri konusunda yardımcı olurken; gizlilik, güven ve kişisel haklara saygı çerçevesinde açık ve dürüst bir yaklaşımı tercih etmektedirler.