Bizim Evler 7 Anaokulu

Özel İhlas Bizimevler 7 Anaokulu, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Bizimevler 7 sitesinde hizmet vermeye başlamıştır.

Anaokulumuzda yemekhane, kapalı, açık oyun parkı ve öğrenme merkezi sınıfları mevcuttur. Öğrenme merkezlerinde öğrencilerimizin deneyim esaslı öğrenme yaklaşımına uygun şekilde "yaparak-yaşayarak" öğrenmeleri amaçlanmaktadır. Fen, matematik ve sosyal bilimler alanında farklı öğretim materyallerinin bulunduğu öğrenme merkezleri öğrenciler tarafından her gün aktif olarak kullanılmaktadır.

Binamız öğrenme ortamlarına uygun olarak inşa edildiği ve tasarlandığı için, sınıflar gün ışığından maksimum seviyede yararlanacak şekilde yapılandırılmış, binamızın havalandırması da gün boyu havadar bir ortam oluşturacak şekilde planlanmıştır. Depreme dayanıklı tünel kalıp sistemiyle inşa edilen binalarımız her açıdan güvenlidir. Okul öncesi yaş grubunun özelliklerine göre inşa edilmiş eğitim, dinlenme ve yaşam alanları, öğrencilerimiz için güvenli ve hijyenik ortamlar sunmaktadır.

Anaokulumuzda bulunan güvenlik birimiyle 24 saat boyunca kampüsün güvenliğini sağlayacak tüm tedbirler alınmaktadır. Toplam 12 kamerayla izlenen kampüse giriş-çıkışlar kontrollü olarak yapılmaktadır.

Anaokulumuzda bulunan modern ve geniş yemekhanede üst düzey hijyen şartlarında aynı anda 86 öğrenci yemek yiyebilmektedir.

Ulaşım

Bizimevler 7 Anaokulu

Tahtakale Mah.Bizimevler 7 Sitesi 34325 Avcılar İstanbul

444 44 39

bilgi@ihlaskoleji.com