Beylikdüzü İhlas Anadolu Lisesi

Beylikdüzü İhlas Anadolu Lisesi, bölgesinin en köklü özel okullarındandır. Kurulduğu 1996 yılından bugüne başarıları artarak devam etmektedir

Okulumuz 11.600m² arsa alanı, 1.545m² kapalı alanı ve 8.055m² açık alanı vardır. Kampüsümüzde yemekhane, bir adet kapalı spor salonu, çok amaçlı 450 kişilik bir kültür merkezi ve konferans salonu, açık spor alanları, halı saha, tenis kortu ve yaşam alanlarına sahiptir. 

Binalarımız öğrenme ortamlarına uygun olarak inşa edildiği ve tasarlandığı için, sınıflar gün ışığından maksimum seviyede yararlanacak şekilde yapılandırılmış, binamızın havalandırması da gün boyu havadar bir ortam oluşturacak şekilde planlanmıştır

Depreme dayanıklı tünel kalıp sistemiyle inşa edilen binalarımız her açıdan güvenlidir. Kampüste bulunan güvenlik birimiyle 24 saat boyunca kampüsün güvenliğini sağlayacak tüm tedbirler alınmaktadır.  

Kampüsümüzde bulunan modern ve geniş yemekhanede hijyen şartlarında aynı anda 1.000 kişi yemek yiyebilmektedir. 

Okul binasında bulunan BT Dersliği, Biyoloji Laboratuvarı, Görsel Sanatlar Odası, Değerler Eğitimi Odası, Etkinlik Odası, Kimya Laboratuvarı ve her biri 41.61m²'den oluşan 36 adet derslikle Beylikdüzü İhlas Anadolu Lisesinde öğrencilere kaliteli bir eğitim-öğretim ortamı sunulmaktadır.

Beylikdüzü İhlas Anadolu Lisesi

İhlas Marmara Evleri 1. Kısım Sitesi 34524 Beylikdüzü İstanbul

0850 425 2440

bilgi@ihlaskoleji.com