Bizim Evler 3 Anaokulu

Özel İhlas Anaokulu Bizimevler Şubesi 2012 yılından beri Bizimevler 3 sitesinde hizmet vermektedir.

Okulumuzda 1240 metrekare arsa alanı, 780 metrekare kapalı alanı ve 460 metrekare açık alanı vardır. Anaokulumuzda yemekhane, kapalı, açık oyun parkı, konferans salonu, kapalı spor salonu ve öğrenme merkezi sınıfları mevcuttur. Öğrenme merkezlerinde öğrencilerimizin deneyim esaslı öğrenme yaklaşımına uygun şekilde "yaparak-yaşayarak" öğrenmeleri amaçlanmaktadır. Fen, matematik ve sosyal bilimler alanında farklı öğretim materyallerinin bulunduğu öğrenme merkezleri öğrenciler tarafından her gün aktif olarak kullanılmaktadır.

Binamız öğrenme ortamlarına uygun olarak inşa edildiği ve tasarlandığı için, sınıflar gün ışığından maksimum seviyede yararlanacak şekilde yapılandırılmış, binamızın havalandırması da gün boyu havadar bir ortam oluşturacak şekilde planlanmıştır. Depreme dayanıklı tünel kalıp sistemiyle inşa edilen binalarımız her açıdan güvenlidir. Okul öncesi yaş grubunun özelliklerine göre inşa edilmiş eğitim, dinlenme ve yaşam alanları, öğrencilerimiz için güvenli ve hijyenik ortamlar sunmaktadır.

Anaokulumuzda bulunan güvenlik birimiyle 24 saat boyunca kampüsün güvenliğini sağlayacak tüm tedbirler alınmaktadır. Toplam 12 kamerayla izlenen kampüse giriş-çıkışlar kontrollü olarak yapılmaktadır.

Anaokulumuzda bulunan modern ve geniş yemekhanede üst düzey hijyen şartlarında aynı anda 120 öğrenci yemek yiyebilmektedir.

Okul binasında bulunan, her biri 43 metrekareden oluşan 6 adet derslikle ve özel tasarlanmış öğrenme merkezi sınıfları ile Özel İhlas Anaokulu Bizimevler 3 Şubesi öğrencilere kaliteli bir eğitim-öğretim ortamı sunulmaktadır.

Ulaşım

Bizimevler 3 Anaokulu

Tahtakale Mah. Bizimevler 3 Sitesi 34325 Avcılar İstanbul

444 44 39

bilgi@ihlaskoleji.com