Bizim Evler 4 İlkokulu

Özel İhlas Bizimevler İlkokulu, 2014 Eylül ayında Ispartakule Bizimevler 4 sitesi içinde faaliyete geçmiş, 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı'nda hizmet vermeye başlamıştır.

Özel İhlas Bizimevler İlkokulu, İhlas Eğitim Kurumlarının Bizimevler Yerleşkesi'nde 683 m² bahçe ve 568 m² bina kullanım alanına sahip olup 5 derslik, 1 etkinlik sınıfı, 1 spor salonu, kütüphane, rehberlik servisi ile eğitim-öğretim hizmeti vermektedir.

Özel İhlas Bizimevler İlkokulu "Güvenli Eğitim, Güvenli Gelecek" ilkesi ile Türk Millî Eğitiminin genel amaçları çerçevesinde eleştirel düşünen, problem çözme ve karar verme becerileri gelişmiş; araştıran, sorgulayan, bilgi teknolojilerini verimli olarak kullanabilen, millî-manevi değerlerine bağlı, Türkçeyi doğru, etkili ve güzel kullanan, yabancı dili üst düzeyde konuşabilen; hayat boyu öğrenen, insan haklarına saygılı, mutlu bireyler yetiştirmektedir.

Okulumuzda eğitim ve öğretim tam gün olup sabah 08.40'ta başlayıp akşam 16.10'da sona ermektedir. 16.10'dan 17.00'ye kadar isteyen öğrencilerimize hafta içi 4 gün, hafta sonu ise cumartesi günü bütün derslerden ücretsiz olarak ders takviyeleri ve etütler yapılmaktadır.

Okulumuz, eğitim-öğretim faaliyetlerindeki uygulamaları ile Türkiye'nin en seçkin eğitim kurumları arasındadır.