Haberler

İhlas Koleji Basketbol Takımı Çeyrek Finalde

10 May 2022


Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen basketbol şampiyonasında Özel Marmara Evleri İhlas Anadolu Lisesi grup mücadeleleri sonunda çeyrek finale kaldı.

Borsa İstanbul Çok Programlı Lisesini 52-38 yenen İhlas Koleji bu sonuçla çeyrek finale kaldı. İhlas Koleji çeyrek finalde Yaşar Acar Fen Lisesi ile karşılaşacak.

Öğrencilerinin elde etmiş oldukları başarılarla mutlu olduklarını ifade eden İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü, okullarındaki sosyal ve sportif faaliyetlerle öğrencilerin akademik gelişimlerini desteklediklerini vurguladı. Bu amaçla okullarında değişik spor kulüpleri açtıklarını söyleyen Yeltekin, “Öğrencilerimiz açmış olduğumuz kulüplere katılarak kendi kişisel gelişimlerini destekleyecek aktiviteler yapıyorlar. Okçuluk kulübümüz bunlardan sadece bir tanesi. Burada öğrencilerimiz deneyimli ve uzman antrenörlerimiz eşliğinde antrenmanlarını gerçekleştirerek yarışmalara ve şampiyonalara katılıyorlar. Aldıkları başarılı sonuçlardan dolayı kendilerini ve antrenörlerini bir kez daha tebrik ediyorum.” dedi.