Haberler

2021 Üniversite Yerleştirme Gurur Tablomuz

04 Eyll 2021

ÖSYM tarafından üniversite yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrencilerimizin yerleştiği üniversiteler ve bölümler belli oldu.

Üniversiteye Yerleşen Öğrencilerimiz

Sıra Ad Soyad Üniversite Bölüm
1 Esma Zeynep Demir İstanbul-Cerrahpaşa Tıp
2 Feyzi Kerem Okur İstanbul-Cerrahpaşa Tıp
3 Mahmut Esad Dinçer İstanbul-Cerrahpaşa Tıp
4 Ramazan Hoşgör İstanbul Teknik Yapay Zeka Ve Veri Mühendisliği (İngilizce)
5 Ahmet Emre Çekkaya Bandırma Onyedi Eylül Tıp
6 Beraa Nazyph Gülhan Bezmi Alem Tıp
7 Beyza Nisanur Balkan Sağlık Bilimleri Tıp
8 Bilgen Kocatepe Manisa Celâl Bayar Tıp
9 Hilal Gazezoğlu İstinye Tıp
10 Orhan Ağaoğlu Uludağ Tıp
11 Muhammed Yasir Merih Biruni Tıp
12 Zehra Özevin Beykent Tıp
13 Serra Pertek Demiroğlu Bilim Tıp
14 Eda Nur Çınaroğlu Bezm-İ Âlem Vakıf Diş Hekimliği
15 İlayda Polat Biruni Diş Hekimliği
16 Muhammet Ali Özpınar Biruni Diş Hekimliği
17 Bengisu Betül Dönmez İstanbul Eczacılık
18 İrem Naz Turan İstinye Eczacılık
19 Mehmet Emin Bozdoğan Biruni Eczacılık
20 Ahmet Enes Gel Boğaziçi Kimya Mühendisliği
21 Ahmet Eren Açıkyıldız Boğaziçi İngiliz Dili Ve Edebiyatı (İngilizce)
22 Tarık Demirel Boğaziçi Türk Dili Ve Edebiyatı (İngilizce)
23 Sena Demirağ Boğaziçi Sosyoloji (İngilizce)
24 Çağla Eren Boğaziçi Sosyoloji (İngilizce)
25 Alperen Koçyiğit İstanbul Teknik İşletme (İngilizce)
26 Ayberk Karabekiroğlu Yıldız Teknik Elektronik Ve Haberleşme Mühendisliği
27 Mahmut Yusuf Güşlü Koç Makine Mühendisliği (İngilizce)
28 Furkan İmir Bilkent Makine Mühendisliği
29 Mehmet Berke Kayar İstanbul-Cerrahpaşa Makine Mühendisliği
30 Aşraf Taha Ekbersoy İskenderun Teknik Bilgisayar Mühendisliği
31 Mehmet Ali Erdoğan Tekirdağ Namık Kemal Bilgisayar Mühendisliği
32 Adem Özkayıt İstanbul Kültür Bilgisayar Mühendisliği
33 Yavuz Selim Kılıç Yıldız Teknik Çevre Mühendisliği
34 Furkan Yılmaz Yıldız Teknik Kimya Mühendisliği
35 Selin Kurt Yıldız Teknik Kimya Mühendisliği
36 Sümeyye Albayrak İstanbul-Cerrahpaşa Kimya Mühendisliği
37 Zerrin İmeci İstanbul-Cerrahpaşa Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
38 Hale Nur Öztürk Bahçeşehir Pilotaj
39 Beyza Nur Gürsel Üsküdar Beslenme Ve Diyetetik
40 Dilara Sağlam Kültür Beslenme Ve Diyetetik
41 Melike Avcı Beykent Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon
42 Ceyda Tatlıdede Bilgi Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon
43 Emir Burak Nutku Bilgi Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
44 Ömer Barcın Medipol Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
45 Muhammet Emin Saldız Mef Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
46 Sultan Zeynep Özberk Bahçeşehir İşletme Mühendisliği (İngilizce)
47 Abdullah Aydın Aydın Makine Mühendisliği (İngilizce)
48 Mert Taşkın Kocaeli Mekatronik Mühendisliği
49 İsmail Kanbur Ayvansaray Yazılım Mühendisliği
50 Eren Baş İstinye Yazılım Mühendisliği
51 Ahmet Akyol Yıldız Teknik Matematik
52 Zehra Reyyan Demircioğlu Marmara Kimya
53 Bedirhan Bingöl Aydın Elektrik
54 Arif Haluk Karakebelioğlu Sabahattin Zaim Hukuk
55 Nursena Albayrak İstinye Psikoloji
56 Sena Zehra Bol Bilgi Psikoloji (İngilizce)
57 Mina Özdamarlar Yıldız Teknik Mimarlık (İngilizce)
58 Yşegül Azra İşman Haliç Mimarlık
59 Betül Özkahraman Bilgi İç Mimarlık (İngilizce)
60 Umut Gazi Çeştan Kadir Has İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı (İngilizce)
61 Ayça Ekinci Bahçeşehir İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı (İngilizce)
62 Zehra Ballı Kültür İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı (İngilizce)
63 Ayşe Sıla Özfatura Kültür İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
64 Neriman Esma Nalbant Kültür İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
65 Zeynep Pelin Bayrak Bahçeşehir Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
66 Tolga Mehmet Kayabaş İstanbul-Cerrahpaşa Orman Endüstrisi Mühendisliği
67 Fatıma Zeynep Atak İstanbul Tarih
68 Müberra Kahraman İstanbul Tarih
69 Selim Taha Koparan İstanbul-Cerrahpaşa İngilizce Öğretmenliği (İngilizce)
70 Zeynep Kıskaç Kahramanmaraş İstiklal İngilizce Mütercim Ve Tercümanlık
71 Merve Koç İstanbul İngilizce Mütercim Ve Tercümanlık
72 Merve Arslan Sabahattin Zaim Türkçe Öğretmenliği
73 Aynur Şenocak Bahçeşehir Gastronomi Ve Mutfak Sanatları (İngilizce)
74 İsmail Bedirhan Albayrak Bahçeşehir Gastronomi Ve Mutfak Sanatları
75 Aydın Yiğit Atak Bahçeşehir Uluslararası Ticaret Ve İşletmecilik
76 Sena Atakul Bilgi Uluslararası Ticaret Ve İşletmecilik
77 Selin Rüveyda Kaya Bahçeşehir Uluslararası Ticaret Ve İşletmecilik (İngilizce)
78 Furkan Eren İlhan Haliç İşletme
79 Zeynep Rabia Işıkser Bilgi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce)
80 Ömer Akduman Aydın Reklamcılık
81 Alican Açık Kültür Yeni Medya Ve İletişim
82 Talha Kızıl Medipol Yönetim Bilişim Sistemleri
83 Hilal Öcalan Beykent Aşçılık
84 Melike Kaçmaz Aydın Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
85 Batuhan Ayaz Maltepe Mimari Restorasyon
86 Ahmet Gül Ayvansaray Bilgisayar Programcılığı
87 Alican Bozokluoğlu Işık Bilgisayar Programcılığı
88 Hüseyin Başarır Gelişim Bilgisayar Destekli Tasarım Ve Animasyon
89 Caner Bilkil Anadolu Dış Ticaret
90 Zeynep Sena Çetinkaya Aydın Dış Ticaret (İngilizce)
91 Recep Bilkil Atatürk (Erzurum) İşletme Yönetimi
92 Hatice Ebrar Ağca Medipol İşletme Yönetimi
93 Tuanna Yediyelekli Aydın İşletme Yönetimi
94 Emre Dil Kültür İşletme Yönetimi
95 Beyza Yılmaz Aydın Yapı Ressamlığı