Haberler

İhlasa Geçiş Sınavı Yapıldı

04 March 2021

İhlasa Geçiş Sınavı Yapıldı

"İhlas'a Geçiş Sınavı", İhlas Kolejinin Bahçelievler, Beylikdüzü ve Ispartakule kampüslerinde yapıldı.

Sunmuş olduğu yüksek oranda burs fırsatlarıyla önemli bir avantaj sunan "İhlas'a Geçiş Sınavı", İhlas Kolejinin Bahçelievler, Beylikdüzü ve Ispartakule kampüslerinde yapıldı.

İlkokul ve ortaokul için 4, 5, 6, 7, 8 lise için 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerinin katıldığı sınavlarda başarılı olan öğrenciler %100'e varan burs imkânlarından yararlanacaklar. Sınav sonuçları 10 Mart Çarşamba günü İhlas Kolejinin web sitesinden yayınlanacak.

Okullarına bağlı üç kampüste İhlas'a Geçiş Sınavını başarıyla gerçekleştirdiklerini ifade eden İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Bedri Yeltekin, sınavda başarılı olacak öğrencilere önemli burs imkanları sağlayacaklarını vurguladı. İhlas Koleji olarak iyi insan yetiştirme prensibiyle yola çıktıklarını ifade eden Yeltekin, "Her alanda profesyonel kadrolarla çalışarak geleceğimiz olan çocuklarımıza en iyi eğitim hizmetini veriyoruz. Yapmış olduğumuz atılımlar ve yatırımlarla kalitemizi her geçen gün daha da yukarı çıkarıyoruz. Böyle güzide bir kurumda okumak her çocuğumuzun hakkı. Burs imkanlarımızla bunu gerçekleştirmeyi hedefliyoruz." şeklinde konuştu.