Haberler

İhlas’a Geçiş Sınavı 25 Şubat’ta Yapılacak

13 Ocak 2017

İhlas Eğitim Kurumları %100’e varan indirim fırsatları sunduğu İhlas’a Geçiş Sınavı’nı 25 Şubat Cumartesi günü yapacak.

İhlas Eğitim Kurumlarının Bahçelievler ve Beylikdüzü kampüslerinde ücretsiz olarak yapılacak sınava ortaokul için 4, 5, 6, 7 Anadolu ve Fen lisesi için ise 9, 10 ve 11. Sınıf öğrencileri başvurabilecek.

İhlas’a Geçiş Sınavı’nı 25 Şubat Cumartesi Günü

Önemli burs imkanlarının sağlanacağı sınava katılmak isteyen öğrenciler katılım başvurularını www.ihlasegitimkurumlari.com adresinden online olarak ya da sınavın yapılacağı kampüslerdeki okullardan yapabilecekler.

İhlas Koleji'nde 25 Şubat 2017 tarihinde yapılacak olan İhlas'a Geçiş Sınavı (İGS) kayıt yapmak istiyorsanız aşağıdaki formu lütfen eksiksiz doldurunuz. Ortaokul için 4, 5, 6, 7. sınıflar, Anadolu ve Fen Lisesi için 9, 10, 11. sınıflar başvuru yapabilir.

Yeltekin: "Öğrencilerimizi İhlas’a Geçiş Sınavına bekliyoruz.”

Bedri yeltekin

İhlas’a Geçiş Sınavı hakkında açıklamalar yapan İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Bedri Yeltekin, yapılacak sınav sonucunda başarılı olan öğrencilere İhlas Eğitim Kurumlarından indirimli kayıt imkanı kazanacaklarını söyledi.

Öğrencilerin aldıkları dereceye göre %100’e varan indirimler kazanacaklarını ifade eden Yeltekin, “Öğrencilerimiz elde edecekleri başarılı sonuçlara göre değerlendirilecek. Değerlendirmeler sonucunda %100’e varan indirimli kayıt imkanlarını öğrencilere sunacağız. Bu önemli fırsatı kaçırmak istemeyen tüm öğrencilerimizi İhlas Geçiş Sınavına bekliyoruz.” dedi.