Sibel Can Kılıç

Sibel Can Kılıç

Sibel Can

Sibel Can 1975 yılında Merzifon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetiminden mezun oldu. Halen aynı Üniversitenin İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir.

2000 yılında Uluslararası yayıncılık ve organizasyon sektöründe faaliyet gösteren Arme Yayıncılık Tanıtım ve Organizasyon Şirketinde Kurumsal Pazarlama Uzmanı olarak iş hayatına başladı. Aynı şirkette Yurtiçi proje yöneticisi olarak uzun yıllar devam etti. Arme Yayıncılıkta, ‘’Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı ile ortak hazırlanan Ordu İhtiyaçları Rehberi, Tüm Sanayi ve İşadamları Dernekleri (TÜSİAD) işbirliği ile Business Directory (Türkiye İş Rehberi), TOBB, TÜSİAD, Türkiye geneli İşkadınları Dernekleriyle Türkiye İş kadınları Rehberi 1 ve 2, TÜSİAD, TÜGİAD ve San. ve Tic. Odaları, İşkadınları Derneklerinin destekleriyle Türkiye Genç İşadamları Rehberi‘’ projelerinde yer aldı.

2010 yılında İhlas Holding A.Ş. şirketlerinden olan İhlas Eğitim Kurumları’nda Pazarlama ve Halkla İlişkiler Kampüsler Koordinatörü olarak göreve başladı. 2017 yılında aynı kurumda genel müdür asistanı oldu. 2021 yılı Temmuz itibariyle İhlas Eğitim Kurumları Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü olarak görevine devam etmektedir.