Haberler

2019 Üniversite Yerleştirme Gurur Tablomuz

08 Austos 2019

ÖSYM tarafından üniversite yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrencilerimizin yerleştiği üniversiteler ve bölümler belli oldu.

Üniversiteye Yerleşen Öğrencilerimiz

Sıra Ad Soyad Üniversite Bölüm
1 Elif Baymak İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
2 Bensu Satılmış İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (İngilizce)
3 Ceyda Tayyibe Ateşoğlu İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
4 Muhammed Eray Yılmaz İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
5 Hediye İdil Akkurt Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce)
6 Selin Naz Sevinç Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce)
7 Ceren Albayrak Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi
8 Ahmet Semih Şenyıl Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
9 Kazım Şamil Üzümcü Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
10 Hatice Müberra Hakkoymaz Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi (Burslu)
11 Sena Alabacak Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi (Burslu)
12 Beyda Koçyiğit Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi (Burslu)
13 Gülsüm Deniz Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi (Burslu)
14 Sevdenur Yavuz İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi (Burslu)
15 Rana Güney İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) (Burslu)
16 Nazlı Üzün Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi
17 Enes Yuvarlan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi
18 Yusuf Eren Maral Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi
19 Muhammed Janberk Güzel Altınbaş Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) (Burslu)
20 Zeynep Esin Öztürkoğlu Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi (Burslu)
21 Nefise Bükülmez Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) (Burslu)
22 İclal Hatice Uzunlar Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi (Burslu)
23 Elif Nur Beştaş Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi (Burslu)
24 Mahmut Dabakoğlu Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi (Burslu)
25 Ezgi Kayıkçı İstanbul Aydın Üniversitesi Tıp Fakültesi (Burslu)
26 Dilara Yaran İstanbul Aydın Üniversitesi Tıp Fakültesi
27 İhsan Gül Beykent Üniversitesi Tıp Fakültesi (Burslu)
28 Salı Sar Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi
29 İlkay Gülse Göksu Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi
30 Aysu Ölmez Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi
31 Ayşe Tutku Bayraktar Kırklareli Üniversitesi Tıp Fakültesi
32 Sıla Ceren Şeker Kırklareli Üniversitesi Tıp Fakültesi
33 Ahsen Kılıçarslan Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi
34 İzzethan Uysal Isparta Üniversitesi Tıp Fakültesi
35 Emine Gül Aydın Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi  Tıp Fakültesi
36 Merve Güneş Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi
37 Bahattin Buhara Akbaş Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi
38 Muhammet Alp Aslan İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
39 Ayşe Serra Doğan Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (Burslu)
40 Ayşe İrem Akkurt Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (İngilizce)
41 Deniz Ece Haykırı Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (İngilizce) (Burslu)
42 Zehra Şevval Aytimur İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (Burslu)
43 Sıla Altun İstanbul Medeniyet Üniversitesi Diş Hekimliği
44 Hasan Basri Kuru Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
45 Ravza Aşcı İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği
46 Ahmet Selman Aksongur İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği
47 Oğuz Ayaz İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği
48 Talha Eren Yaprak Bilkent Üniversitesi Mimarlık (İngilizce) (Burslu)
49 Ahmet Dereli Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği(İngilizce)
50 Safa Çam İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
51 Melike Rana Baytan İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama
52 Ahmet Murat Özbaş İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
53 Aybegüm Atik İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
54 Ekmel Güleryüz İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği (İngilizce)
55 İsmail Emre Doğan İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Elektrik-Elektronik Mühendisliği
56 Mehmet Emirhan Öz İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Makine Mühendisliği
57 Tarık Haşimler İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Bilgisayar Mühendisliği
58 Emirhan Kurt İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Bilgisayar Mühendisliği
59 Ahmet Yasin Yıldırım İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa İnşaat Mühendisliği
60 Ömer Faruk Kasranoğlu İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa İnşaat Mühendisliği
61 Ahmet Uyar Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (Burslu)
62 Muhammed Enes Çinkılıç Beykent Üniversitesi İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)
63 Osman Buğra Çiftçi İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
64 Ceyda Nur Kök Özyeğin Üniversitesi Hukuk (İngilizce) (Burslu)
65 Dilara Zeynep Deveci İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Burslu)
66 Zeynep Sude Apaydın İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Burslu)
67 Kaan Alper Coşkun İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Hukuk Fakültesi
68 Ahmed Selim Ekinci İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Hukuk Fakültesi
69 Emırchan Tzoukal İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
70 Melike Beyza Kavak İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
71 Sümeyra Şeker İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
72 Ekrem Şamil Çoraklık Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi Eczacılık Fakültesi (Burslu)
73 Emine Beyza Yavuzkol Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi Eczacılık Fakültesi (Burslu)
74 Zehra Sevde Bozkurt Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi Eczacılık Fakültesi (Burslu)
75 Beyzanur Erdem Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
76 Esra Altuntaş İstinye Üniversitesi Eczacılık Fakültesi (Burslu)
77 Beyza Kocadere Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
78 Büşra Günal Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi (İngilizce)
79 Yaşar Tıraş Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık (İngilizce)
80 Elif Sena Koyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Mimarlık (İngilizce) (Burslu)
81 Taha Muhsin Şenel İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Mimarlık (Burslu)
82 Neslihan Gülşah Kurt Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mimarlık (Burslu)
83 Ali Cihan Yıldız İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık
84 Elif Damla Atakır Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce)
85 Berkay Bilge İstinye Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)
86 Berdan Ateş Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
87 Mina Çakır İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (Burslu)
88 Enes Cengiz Beykent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (Burslu)
89 Fahrettin Süha Hoşgör İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Yazılım Mühendisliği (Burslu)
90 Merve Akaslan Üsküdar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)
91 İbrahim Görenoğlu Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
92 Rümeysa Tekik İstanbul Medeniyet Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği
93 Ahsen Dilara Kaplan İstanbul Kültür Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (Burslu)
94 Berkan Sarıtaş Türk-Alman Üniversitesi Makine Mühendisliği (Almanca)
95 Salih Korutürk Mef Üniversitesi Makine Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)
96 Ali Topal Bursa Uludağ Üniversitesi Makine Mühendisliği
97 Metehan Altuğ İstanbul Aydın Üniversitesi Makine Mühendisliği (Burslu)
98 Mustafa Kerem Arslaner İstanbul Okan Üniversitesi Pilotaj (İngilizce)
99 Serhan Kerem Öztekin Özyeğin Üniversitesi Pilotaj 
100 Simay Yılmaz Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği
101 Ersegun Yılmaz Hacettepe Üniversitesi Psikoloji
102 Bilge Çalkaner İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji (Burslu)
103 Merve Alakel Uludağ Üniversitesi  Psikoloji
104 Ayşe Mirmahmutoğulları İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Burslu)
105 Mustafa Uzun Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
106 Şimal Aslan İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (Burslu)
107 Ömer Genç Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)
108 Muhammed Can Akkoyunlu İstanbul Bilgi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)
109 Hilal Akkaya Bahçeşehir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
110 Zeynep Çırak İstanbul Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik
111 Yiğit Köse Yıldız Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik 
112 Ceyda Albayrak Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (Burslu)
113 Ahmet Cüneyt Terzi Marmara Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce)
114 Fadıl Emir Altuntaş Marmara Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce)
115 Furkan Hakan Hızal Yıldız Teknik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce)
116 Ahmet Emir Levent Yıldız Teknik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği(İngilizce)
117 Melihcan Oran Yıldız Teknik Üniversitesi Biyomühendislik (İngilizce)
118 Şeyma Şahin Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (İngilizce)
119 Burak Hakkı Akkuzu İstanbul Bilgi Üniversitesi İç Mimarlık (İngilizce) (Burslu)
120 Ceyda Camlı Bahçeşehir Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (Burslu)
121 Şevval Beliktay İstanbul Kültür Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (Burslu)
122 Şevval Avcı İstanbul Gelişim Üniversitesi İç Mekan Tasarımı (Burslu)
123 Dila İdil Yıldız İstanbul Bilgi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce)
124 Muhammed İbrahim Dağdelen Beykent Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (Burslu)
125 Sıla Cehan Hacettepe Üniversitesi Fizyo Terapi ve Rehabilitasyon
126 Beyza Coşkun Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (Burslu)
127 Beyza Yildiz İstinye Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (Burslu)
128 İrem Akdoğan Biruni Üniversitesi Ebelik (Burslu)
129 Muhammed Ali Aybars Düzgün İstanbul Üniversitesi Tarih
130 Büşra Yazıcıoğlu Marmara Üniversitesi Biyoloji
131 Ayşenur Kurtuluş Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik
132 Rabia Işıkgöz Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya
133 Hasan Ferruh Koç Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri
134 Oğuz Orçun Güler İstanbul Üniversitesi İşletme (İngilizce)
135 Fehim Onan İstanbul Kültür Üniversitesi İşletme (Burslu)
136 Mehmet Enes Aydın İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme (İngilizce) (Burslu)
137 Mehmet Necati Çiçekci İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme (Burslu)
138 Muhammed Yusuf Gümüş İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme (İngilizce) (Burslu)
139 Zeynep İnce İstanbul Arel Üniversitesi İşletme (İngilizce) (Burslu)
140 Ahmet Bahadır Sertel İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İşletme (Burslu)
141 Esra Tarhan İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme (İngilizce) (Burslu)
142 Zeynep Yunusoğlu İstanbul Üniversitesi Ekonometri
143 Metin Şar İstanbul Şehir Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Burslu)
144 Hatice Rümeysa Dağdelen Üsküdar Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu)
145 Lütfi Aslan İstanbul Aydın Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu)
146 Melih Kızılaslan İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans (İngilizce) (Burslu)
147 Sena Yerekaban İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce) (Burslu)
148 Ömer Abdullah Öğrenç İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce) (Burslu)
149 Yusuf Bulut Haliç Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Burslu)
150 Yusuf Buğra Küçükdoğan İstanbul Kültür Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Burslu)
151 Osman Güçlü İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Burslu)
152 Latıfulla Gulam Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans
153 Deniz İzsiz Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret (İngilizce) (Burslu)
154 Musa Yavuz İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret (Burslu)
155 Emir Kavuk Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık (İngilizce) (Burslu)
156 Esra Durmuş İstanbul Bilgi Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (İngilizce) (Burslu)
157 Kübra Polat Doğuş Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Burslu)
158 Elif Ayşe Özdemir Altınbaş Üniversitesi Gastronomi (Burslu)
159 Ahmet Mazhar Sönmez Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Burslu)
160 Ayşe Nur Kandemir Biruni Üniversitesi Odyoloji (Burslu)
161 Muhammed Fatih Özarpacı İstinye Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Burslu)
162 Ismayyl Toplyyev Bahçeşehir Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Burslu)
163 Serra Kavakgil İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler
164 Elif Bersu Öztürk İstanbul Şehir Üniversitesi Mütercim Tercümanlık
165 Fatih Çalışkan İstanbul Aydın Üniversitesi Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik (Burslu)
166 Abdulkadir Kostak Trakya Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı
167 Şevval Ferhan Uncuoğlu İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi
168 Oğuzhan Ballı İstanbul Aydın Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (Burslu)
169 Enes Uslu İstanbul Aydın Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (Burslu)
170 Ali Tuğrab Adıgüzel İstinye Üniversitesi Sosyal Hizmet (Burslu)
171 Emine Şevval İlhan İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sosyal Hizmet (Burslu)