Haberler

Masa Tenisi Kız Takımımız Bahçelievler Şampiyonu Oldu

11 Mays 2019

Masa Tenisi Kız Takımımız Bahçelievler Şampiyonu Oldu

Bahçelievler İlçesi Spor Şenlikleri kapsamında düzenlenen masa tenisi müsabakalarında Özel Bahçelievler İhlas Anadolu ve Fen Lisesi Kız Takımı ilçe şampiyonu oldu.

Bahçelievler Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi'nde düzenlenen müsabakalarda İhlas Koleji Kız Takımı gençler kategorisinde şampiyonluğa ulaşırken erkek takımı da gençlerde ilçe ikincisi oldu.

Müsabakalardan sonra konuşan okul müdürü Murat Demir, öğrencilerini tebrik etti. Bir çok spor dalında mücadele ettiklerini ifade eden Demir, "Okçuluk, güreş, badminton gibi

bir çok dalda öğrencilerimiz milli takım seviyesinde müsabakalara katılıyorlar. Özellikle bu yıl elde ettikleri başarılarla bizleri mutlu ettiler. Bunun dışında öğrencilerimizin spora olan ilgilerini arttırmak için kulüplerimiz var. Kulüplerimizde öğrencilerimize istedikleri alanlarda eğitimler veriyoruz." dedi.

Şampiyon olan kız takımı ile bir araya gelen İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Bedri Yeltekin, kendilerini kutladı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Yeltekin, "Öğrencilerimizin derslerdeki başarıları kadar sporda da başarılı olmaları bizleri mutlu ediyor. Onların böyle turnuvalara katılmalarını sürekli destekliyoruz. Farklı alanlardaki çalışmaları ve mücadeleleri aynı zamanda akademik hayatlarını da olumlu yönde etkiliyor." dedi.